raeda povysil a kamaradka

Vyrábíme produkty, které zpříjemní a usnadní každodenní život na vozíku. A to tím, že jsou bezpečné, příjemné na používání, dotažené do detailu a zároveň skvěle vypadají. Produkty si můžete prohlédnout a zakoupit na e-shopu Raeda.

Tvoříme skvělé produkty pro vozíčkáře

Lidé z našeho týmu jsou s vozíčkáři v kontaktu denně. Jsou to naši kolegové, kamarádi i členové rodiny. A byli to právě oni, kdo byl prvotním impulsem k založení Raedy. Chceme pro ně a pro všechny vozíčkáře vyvíjet produkty, které budou lepší než to, co trh aktuálně nabízí. Často to podle nás, bohužel, neodpovídá současným možnostem. A my nechceme, aby se z aktuálních nedostatků stala designová norma do budoucna. Proto jsme založili Raedu, kde je naší misí vyvíjet produkty, které jsou příjemné na používání, pomáhají v každodenním životě s hendikepem a navíc parádně vypadají.

Chcete se podívat na stránky Raedy a produkty, které nabízíme?

Přejít na Raeda.cz

Promyšlený inovativní design produktů

  • Kola Fulloop mají ovládací obruč přímo spojenou s ráfkem v jeden celek. Díky tomu se pohodlně ovládají a zabraňují vniknutí prstů do výpletu.
  • Tašky Citybag a Sportbag jsou navržené přímo na míru vozíčkářům. Mají plnědotykovou fólii pro pohodlné ovládání mobilu a pás na nohu, kterým si tašku vozíčkář může připevnit na nohu a mít tak volné ruce pro ovládání vozíku.
Vlastník Ergotep d. i.
Založeno 2019

“Jsem opravdu rád, že se mohu podílet na projektu Raeda. Dělám co mě fakt baví a zároveň tím pomáhám ostatním. Spolupráci s Ergotepem si velmi vážím.”

Karel Petruška
Raeda Product Designer