Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Čtvrté vydání Ergonovin letí k vám

V říjnovém vydání Ergonovin si přiblížíme firemní kalendář pro rok 2021, povíme si více o aplikaci whatspot, představíme vám portál ISP21.cz, podíváme se do nově otevřené prodejny, přečteme si několik povzbudivých slov od Petra Herynka, popovídáme si v krátkém rozhovoru s novou vedoucí prodejny, řekneme více o Age managementu, podíváme se, jak funguje útvar provozu, Posvačíme tentokrát podzimní polévku a během toho se podíváme na další zajímavosti z rubriky Krátce.

Tentokrát je toho opravdu hodně a pevně věříme, že se si nové vydání Ergonovin užijete.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Čtvrté vydání Ergonovin letí k vám

Čtvrté vydání Ergonovin letí k vám

Uteklo to jako voda a my pro vás máme další vydání firemních novin. Na co se můžete těšit tentokrát?

Číst dál

Ergotep na MediaGuru

Ergotep na MediaGuru

Mnohaletou spolupráci družstva Ergotep a společnosti TESCOMA skvěle popsal Radim Roženek, vedoucí oddělení on-line obchodu ze zlínské TESCOMY na nedávné konferenci Eshopista.

Číst dál

Hrajeme fair play

Hrajeme fair play

Fair play, znamená rovná hra, čistá hra. Nový partner, se kterým již téměř dva měsíce družstvo Ergotep společně pomáhá má jméno: Fairshop.cz

Číst dál

Cena Mgr. Lenky Pokorné

Cena Mgr. Lenky Pokorné

Cena Mgr. Lenky Pokorné je udělována zaměstnancům nebo spolupracovníkům skupiny Ergotep, kteří dokázali svým mimořádným činem zachránit lidský život, nebo svým lidským přístupem a konáním poskytli výjimečnou pomoc člověku v nouzi.

Číst dál