Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ergonoviny jsou mezi vámi

Ve druhém vydání našich firemních novin se dozvíte, kde jsme otevřeli nové Prodejní centrum TESCOMA. Zjistíte, že i v době „covidové“ jsme jeli na plné obrátky. Představíme si novou kolegyni Terezu Křivkovou, ale také nový rezervační systém whatspot. Povíme si více o tom, co jsou Stolpersteine, a co se stalo s více než 458,5 kg potravin z Potravinové banky nebo kam se vydala Raeda. Představíme krátce Ergoprogress, oživíme Facebook e-shopu Čtyřlístek.eu a proškolíme se ve vzdělávacím centru Ergoeduka a pozveme i na přednášky obecně prospěšné společnosti Ergotep CSR Institutu, o. p. s. V rámci projektu Posvačíme,si vyzkoušíme recept na mrkvovo-celerovou pomazánku podle kolegyně Martiny a opět se podíváme na nová výběrová řízení ve firmě.
Druhé číslo Ergonovin naleznete v recepci Ergotepu, ale také na našich pobočkách. Elektronická verze právě putuje k našim zaměstnancům a spolupracovníkům.
Děkujeme za zpětnou vazbu na první Ergonoviny a doufáme, že druhé číslo se vám bude číst stejně dobře.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Ergotep na MediaGuru

Ergotep na MediaGuru

Mnohaletou spolupráci družstva Ergotep a společnosti TESCOMA skvěle popsal Radim Roženek, vedoucí oddělení on-line obchodu ze zlínské TESCOMY na nedávné konferenci Eshopista.

Číst dál

Hrajeme fair play

Hrajeme fair play

Fair play, znamená rovná hra, čistá hra. Nový partner, se kterým již téměř dva měsíce družstvo Ergotep společně pomáhá má jméno: Fairshop.cz

Číst dál

Cena Mgr. Lenky Pokorné

Cena Mgr. Lenky Pokorné

Cena Mgr. Lenky Pokorné je udělována zaměstnancům nebo spolupracovníkům skupiny Ergotep, kteří dokázali svým mimořádným činem zachránit lidský život, nebo svým lidským přístupem a konáním poskytli výjimečnou pomoc člověku v nouzi.

Číst dál

Značka Raeda se prezentuje na portálu Mladý Podnikatel.cz

Značka Raeda se prezentuje na portálu Mladý Podnikatel.cz

Sledujte na webu MladýPodnikatel.cz: Výroba hmotného produktu, tvorba e-shopu a práce s invalidy | Jiří Černý a Jan Prokeš

Číst dál