Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Představujeme Ergonoviny

V prvním čísle si můžete přečíst rozhovor s generálním ředitelem Ergotepu o produktech značky Raeda, zjistíte podrobnosti o Ceně Lenky Pokorné i návštěvě ministryně Maláčové v Ergotepu. Představíme si nového kolegu Matěje Skalníka, krátce si povíme o letních praxích, společenských projektech, elektronických výplatních páskách a dalším parkování pro zaměstnance. V rámci konceptu Posvačíme si vyzkoušíme recept na quiche podle kolegyně Martiny a v neposlední řadě se podíváme na nová výběrová řízení ve firmě.

První číslo Ergonovin naleznete v recepci podniku, ale také na našich pobočkách. Elektronickou verzi již mají všichni zaměstnanci a spolupracovníci družstva ve svém e-mailu.

Děkujeme za podporu a těšíme se opět příště.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Prodejní centrum TESCOMA v Litomyšli

Prodejní centrum TESCOMA v Litomyšli

V pondělí 3. srpna 2020 jsme slavnostně otevřeli v pořadí již 22. Prodejní centrum TESCOMA, a to v Litomyšli. Najdete nás v centru tohoto krásného historického města, přímo na Smetanově náměstí čp. 39.

Číst dál

Představujeme Ergonoviny

Představujeme Ergonoviny

Jsme moc rádi, že s vámi můžeme sdílet informace a zážitky nejen prostřednictvím sociálních sítí, ale nově také díky firemním novinám, které nyní spatřily světlo světa.

Číst dál

Ministryně Maláčová navštívila Ergotep

Ministryně Maláčová navštívila Ergotep

Ani v den svých narozenin ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová z ČSSD nezahálela, vyjela do Pardubického kraje. Zastavila se i v prosečském Ergotepu.

Číst dál

Raeda: Pomůžeme vám zpříjemnit život. S námi budete připraveni!

Raeda: Pomůžeme vám zpříjemnit život. S námi budete připraveni!

Raeda se specializuje na výrobu komponentů a doplňků pro vozíčkáře. Dávají důraz na kvalitní zpracování a vysokou funkčnost. Všechny produkty Raedy jsou české výroby, vyvinuty ve spolupráci s předními českými odborníky. Na toto téma jsme vyzpovídali generálního ředitele Ergotepu, družstva invalidů, pana Ing. Jiřího Černého.

Číst dál