Vedoucí střediska zahradnictví

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme moderní integrační podnik, lídr v sociálním podnikání v ČR, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce.

Pracovní místo je pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • prodej rostlin a péče o ně v zahradním centru
  • prodej krmiv, potřeb pro chovatelství a dalšího sortimentu nářadí a materiálů pro kutily hlavně v oblastech potřeb pro domácnost, dům a zahradu
  • komunikace a poradenství zákazníkům
  • zajištění objednávek a provozu zahradního centra
  • práce s hotovostí na pokladně

Co od vás očekáváme?

  • zahradnické vzdělání nebo praxe v oboru
  • zkušenosti s prodejem rostlin
  • vedení samostatného projektu a týmu pracovníků
  • iniciativa pro další obchodní rozvoj
  • samostatnost, spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B

Co vám nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu
  • možnost zkráceného úvazku
  • možnost dalšího vzdělávání
  • profesní i osobní růst
  • firemní rozsáhlé benefity

Doplňující informace

Název pozice: vedoucí střediska zahradnictví
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Otradov 56, 539 43 Krouna
Nejnižší požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: plný, nabízíme možnost zkráceného úvazku

Napište nebo volejte a získejte další informace.

Vyplňte kontaktní formulář, případně přiložte životopis. Do druhého dne zareagujeme na Vaše dotazy. Nebo volejte pro okamžitou reakci. Kolegyně ráda odpoví na Vaše dotazy.

    Jitka Teplá
      (+420) 469 660 912

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.