Vedoucí střediska Proseč

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme moderní integrační podnik, lídr v sociálním podnikání v ČR, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • řízení pracovníků výroby a kompletace kol k invalidním vozíkům
  • zajištění provozu a údržby areálu
  • spolupráce s ostatními středisky

Co od vás očekáváme?

  • komunikativnost, samostatnost
  • smysl pro týmovou práci
  • organizační schopnosti
  • zodpovědný přístup, spolehlivost
  • zkušenost s vedením zaměstnanců
  • min. stupeň vzdělání - středoškolské vzdělání technického směru
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu
  • stabilní výdělek
  • možnost dalšího vzdělávání
  • profesní i osobní růst

Součástí přihlášky k výběrovému řízení je:

  • motivační dopis
  • strukturovaný profesní životopis

Doplňují informace

Pozice: Vedoucí střediska
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: Zábořská 93, Záboří, 539 44 Proseč
Nejnižší požadované vzdělání: středoškolské vzdělání technického směru
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: plný úvazek

Napište nebo volejte a získejte další informace.

Vyplňte kontaktní formulář, případně přiložte životopis. Do druhého dne zareagujeme na Vaše dotazy. Nebo volejte pro okamžitou reakci. Kolegyně ráda odpoví na Vaše dotazy.

    Lenka Nováková
      (+420) 469 660 912

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.