Regionální manažer

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů.
Jsme moderní integrační podnik, lídr v sociálním podnikání v ČR, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • koordinace a kontrola práce svěřených prodejen
  • vedení svěřeného týmu, motivování a hodnocení výsledků
  • nábor nových zaměstnanců do prodejen
  • kontrola plnění, motivace a rozvoj prodejních týmů

Co od vás očekáváme?

  • středoškolské vzdělání
  • organizační a řídící schopnosti
  • zodpovědný přístup, spolehlivost, samostatnost
  • příjemné vystupování a schopnost efektivní komunikace
  • smysl pro týmovou práci
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B
  • pokročilá znalost práce na PC

Co vám nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • profesní i osobní růst
  • cílové odměny, mimořádné odměny
  • slevy na výrobky Tescoma
  • pružná pracovní doba
  • notebook, telefon, služební automobil

Součást přihlášky k výběrovému řízení je:

  • motivační dopis
  • strukturovaný profesní životopis

Pozice: Regionální manažer
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: Zábořská 93, Záboří, 539 44 Proseč
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: plný úvazek
Nástup: 1. 1. 2019
Mzda: 26.700,- Kč za měsíc

Napište nebo volejte a získejte další informace.

Vyplňte kontaktní formulář, případně přiložte životopis. Do druhého dne zareagujeme na Vaše dotazy. Nebo volejte pro okamžitou reakci. Kolegyně ráda odpoví na Vaše dotazy.

    Lenka Nováková
      (+420) 469 660 912

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem získání pracovní pozice v Ergotep, d.i.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.