Pracovník marketingu

Baví vás komunikace a dokážete si obhájit svoje nápady? Jste kreativní a rádi posouváte projekty o krok dále? Cestování je váš koníček a chcete se podívat do různých koutů republiky? Pokud ano, tak hledáme právě vás.

Budete mít na starosti prodejny TESCOMA a CERVA. Ve vaší péči bude celkem 19 prodejních center TESCOMA a síť prodejen CERVA napříč celou republikou. Budete vymýšlet a realizovat marketingové inovace, kampaně a mnohé další.

Nebojte se, na nic nebudete sami, budete součástí marketingového týmu. S texty pomůže náš copy tým Terka a Pepík, grafiku připraví Pája a šéfem bude Martin.

Pracovní místo je vhodné i pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • Jednání s marketingovými řediteli obchodních center po celé ČR
  • Denní komunikace s našimi partnery TESCOMA a CERVA
  • Péče o prodejní centra, plnění stanovených KPI – zvýšení návštěvnosti, obratů
  • Spolupráce na marketingových kampaních
  • Analýza kampaní a jejich vyhodnocování

Představujeme si vás jako:

  • Člověka, kterému není cizí komunikace a prezentace firmy
  • Puntičkáře, který věci dotahuje do konce
  • Organizátora, kterému deadliny nejsou cizí
  • Diplomata, který umí dělat kompromisy
  • Na červených diplomech a titulech nám nezáleží
  • Mít řidičák skupiny B

Co vám nabízíme:

  • Práci na plný pracovní úvazek nebo možnost zkráceného úvazku
  • Odpovídající platové ohodnocení, mimořádné odměny
  • Slevy na produkty TESCOMA a jiné
  • Stravenky
  • Zdravotní volno 3 dny
  • Pružná pracovní doba
  • Home Office dle dohody
  • Služební notebook, telefon a referentské vozidlo
  • Partu lidí, která se ráda vidí i po pracovní době
  • Prostor se neustále vzdělávat, zázemí silné a stabilní společnosti

Jak bude probíhat výběrové řízení:

  • Podíváme se na váš motivační dopis, životopis a zkušenosti
  • Pokud nás zaujmete, pozveme vás na první kolo pohovoru
  • Při druhém kole na vás čeká úkol a představíme vám náš marketingový tým

Doplňující informace

Název pozice: Pracovník marketingu
Místo: ERGOTEP, d. i., Zábořská 93, Záboří, 539 44 Proseč
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, plný úvazek
Nástup: dohodou

Napište nebo volejte a získejte další informace.

Vyplňte kontaktní formulář, případně přiložte životopis. Do druhého dne zareagujeme na Vaše dotazy. Nebo volejte pro okamžitou reakci. Kolegyně ráda odpoví na Vaše dotazy.

    Jitka Teplá
      (+420) 469 660 912

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.