Personalista/ka

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme sociální integrační podnik, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce. Pro OZP zajišťujeme vysokou kvalitu pracovního prostředí a nabízíme variabilní pracovní pozice.

Náš tým personalistek hledá šikovného člověka na pozici personalista/ka.

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • zadávání inzerce o volných pracovních místech
  • zajišťování výběrových řízení
  • příprava pracovněprávních dokumentů
  • správa a zpracování personální agendy společnosti – nástupy/výstupy zaměstnanců, změny pracovních smluv, DPP, DPČ, vedení osobních složek zaměstnanců
  • jednání se státními institucemi

Co od vás očekáváme?

  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • spolehlivost, důslednost, pečlivost a samostatnost
  • schopnost týmové práce a schopnost systémového přístupu k práci a její organizaci v rámci týmu
  • organizační a komunikační schopnosti
  • časová flexibilita
  • znalost Zákoníku práce a pracovněprávní legislativy
  • nejnižší požadované vzdělání - střední odborné vzdělání s maturitou
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel)
  • trestní bezúhonnost, psychická vyrovnanost
  • aktivní řidič sk. B

Co vám nabízíme?

  • 13. plat, mimořádné odměny
  • slevu na zboží Tescoma
  • možnost zkráceného úvazku (min. 6 hodin)
  • perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • profesní i osobní růst

Pozice: personalista/ka
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: Zábořská 93, Záboří, 539 44 Proseč
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné vzdělání s maturitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Nástup: 6/2020

Napište nebo volejte a získejte další informace.

Vyplňte kontaktní formulář, případně přiložte životopis. Do druhého dne zareagujeme na Vaše dotazy. Nebo volejte pro okamžitou reakci. Kolegyně ráda odpoví na Vaše dotazy.

    Lenka Nováková
      (+420) 469 660 912

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.