Distribuční práce Havlíčkův Brod

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme sociální integrační podnik, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce. Pro OZP zajišťujeme vysokou kvalitu pracovního prostředí a nabízíme variabilní pracovní pozice.

Pracovní místo je pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • kontrola zboží - kvalita zboží, kontrola barev a obalů atd.
  • práce se čtečkou
  • kontrola štítků dle dopravce

Co od vás očekáváme?

  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • pracovitost
  • trestní bezúhonnost

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek
  • práce na zkrácený úvazek

Doplňující informace

Název pozice: distribuční práce, práce na PC a pomocné práce v CHD
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: Konečná 3503, 580 01 Havlíčkův Brod
Nejnižší požadované vzdělání: vyučení
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený úvazek

Napište nebo volejte a získejte další informace.

Vyplňte kontaktní formulář, případně přiložte životopis. Do druhého dne zareagujeme na Vaše dotazy. Nebo volejte pro okamžitou reakci. Kolegyně ráda odpoví na Vaše dotazy.

    Lenka Nováková
      (+420) 469 660 912

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.