Poradenství

egt

Jsme tu pro Vás pět let

Jsme vzdělávací centrum prosečské firmy Ergotep. 7. prosince 2012 začala naše cesta, která dnes vede k mnoha desítkám lidí. Předáváme vše, co známe a co denně používáme v praxi v několika oblastech.
skoleni 1

Odborné kurzy

Připravíme vás na dráhu v sociálním podnikání, proškolíme v oblasti soft skills, odborně provedeme kurzem IT. Jako jediní nabízíme manažerskou akademii sociálního podnikání.
terc

Předáme vám know-how

Předvedeme vám, jak to chodí u nás v Ergotepu. Ukážeme vám, jak důležité je nalézt pro každého pracovníka místo odpovídající jeho schopnostem a zdravotním možnostem a jak mu vytvořit vhodné pracovní podmínky.

skoleni

Proškolíme vaše zaměstnance i manažery

Personalistikou to nekončí. Naše vzdělávací centrum Ergoeduka poskytuje širokou škálu vzdělávacích aktivit, které prohloubí vaše znalosti a dovednosti v sociálním podnikání. Zajistíme školení a praxi i pro vaše zaměstnance, kteří se pak stanou hnacím motorem vaší firmy.

konzultace

Konzultujeme a radíme

Pomůžeme vám nastavit firemní procesy,  nalézt nápady na své projekty, definovat cíle a naplňovat je. Budeme vaším průvodcem na cestě za úspěšnou sociální firmou a rádcem v oblasti legislativy i CSR aktivit.

  • Jak zaměstnat OZP a zavést efektivní řízení lidských zdrojů.
  • Jak se vyznat ve složité a stále se měnící legislativě.
  • Jak založit a rozvíjet sociální firmu.
  • Jak komunikovat s obchodními partnery.
  • Jak sestavit business plán.

Co umíme

1
dodáme koncepci vaší realizace v oblasti CSR
2
představíme komplexní řešení od A do Z
2
předáme vám naše zkušenosti práce s cílovou skupinou OZP

Analýza výchozího stavu

Analyzujeme současný stav aktivit v oblasti zodpovědného podnikání, ekologické a sociální udržitelnosti a součinnosti s vnějším prostředím.

Zmapování zájmů stakeholderů

Identifikujeme klíčové interní i externí zainteresované skupiny (“stakeholdery“), jichž se podnikání firmy dotýká.

Identifikaci příležitostí a rizik

Najdeme rizika a příležitosti pro strategické pojetí zodpovědného podnikání napříč pomyslným řetězcem vytváření hodnoty ve firmě.

Návrh a zavedení strategie

Navrhneme strategii a vhodné postupy i nástroje pro její zavedení, hodnocení a měření. Důraz přitom klademe na dopad (“impact”) na vnější prostředí i na byznys.

Návrh komunikace k zaměstnancům

Pomůžeme přijetí a porozumění navržené strategie managementem a zaměstnanci (např. formou interaktivních školících modulů, vhodně doplňujících nástroje interní komunikace).

Měření úspěšnosti a reporting

Připravíme podklady a postupy pro případné měření i reporting.

konzultace a školení

Zavádíte ve své firmě “CSR”, ale si nejste jisti, jakou cestou se vydat? Potřebujete se poradit, jak k problematice odpovědného podnikání vůbec přistupovat ? Rádi vás tímto světem provedeme.

Máte zájem? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.