Kariéra

Tým HR

Staňte se členem našeho týmu

Síla a prosperita firmy závisí na našich lidech. Jednotlivé příběhy nás společně motivují a upevňují jako celek. Snažíme se vyvracet předsudky a bourat veškeré bariéry. Hledáme vhodnou pracovní pozici, tak aby seděla každému co nejlépe. Ať už máte jakékoliv zdravotní omezení nebo jen chcete nasbírat nové pracovní zkušenosti, načerpat inspiraci a získat jiný pohled, tak pojďte pracovat do Ergotepu. Těšíme se na Vás!

Tým HR

Absolventům i uchazečům nabízíme komplexní systém pracovních a vzdělávacích aktivit. V reálném pracovním prostředí si vyzkoušíte pracovní postupy vybrané pozice. Poznáte provoz prestižního sociálního podniku. V průběhu minimálně 3 měsíců si osvojíte zvolenou profesi. Dobře se připravíte k práci v sehraném pracovním kolektivu!
 
 
 
priprava k praci 01  priprava k praci 03  priprava k praci 02
 
 

Mladé zdravotně znevýhodněné lidi motivujeme k uplatnění se na trhu práce a plnění svých snů.
Pořádáme praxe pro žáky, kde si projdou provozem sociální firmy, vzdělávacími kurzy a workshopy,
kde zjistí co sociální podnikání obnáší, a také jak by se oni sami v něm mohli uplatnit.

stud praxe 01  stud praxe 02  stud praxe 03

people

Vyzkoušíte si

Práci v úspěšné sociální firmě, přizpůsobenou vašemu hendikepu. Pracovní pozici blízkou vašemu vzdělání. Přiměřené pracovní tempo se zkrácenou pracovní dobou. Komunikaci s kolegy na pracovišti, přijímání pracovních úkolů.

success

Naučíte se

Samostatně fungovat, žádat o práci vhodnou pro osoby se zdravotním postižením, přemýšlet jako sociální podnikatel. Správně se rozhodovat o své budoucnosti. Pokračovat se vzděláváním a pracovat na svém osobním rozvoji.

certifikat

Odnesete si

Nové prakticky využitelné zkušenosti, přehled o možnostech zaměstnání s hendikepem, Osvědčení o účasti na praxi v rozsahu 10 pracovních dní.

Co umíme

1
dodáme koncepci vaší realizace v oblasti CSR
2
představíme komplexní řešení od A do Z
2
předáme vám naše zkušenosti práce s cílovou skupinou OZP

Analýza výchozího stavu

Analyzujeme současný stav aktivit v oblasti zodpovědného podnikání, ekologické a sociální udržitelnosti a součinnosti s vnějším prostředím.

Zmapování zájmů stakeholderů

Identifikujeme klíčové interní i externí zainteresované skupiny (“stakeholdery“), jichž se podnikání firmy dotýká.

Identifikaci příležitostí a rizik

Najdeme rizika a příležitosti pro strategické pojetí zodpovědného podnikání napříč pomyslným řetězcem vytváření hodnoty ve firmě.

Návrh a zavedení strategie

Navrhneme strategii a vhodné postupy i nástroje pro její zavedení, hodnocení a měření. Důraz přitom klademe na dopad (“impact”) na vnější prostředí i na byznys.

Návrh komunikace k zaměstnancům

Pomůžeme přijetí a porozumění navržené strategie managementem a zaměstnanci (např. formou interaktivních školících modulů, vhodně doplňujících nástroje interní komunikace).

Měření úspěšnosti a reporting

Připravíme podklady a postupy pro případné měření i reporting.

konzultace a školení

Zavádíte ve své firmě “CSR”, ale si nejste jisti, jakou cestou se vydat? Potřebujete se poradit, jak k problematice odpovědného podnikání vůbec přistupovat ? Rádi vás tímto světem provedeme.

Máte zájem? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.