Seznámení se společností CERVA

 

Nová spolupráce se společností CERVA GROUP je v plném rozkvětu. V rámci co nejefektivnějšího seznámení došlo také na vzájemné školení obchodních týmů.

V první fázi měli členové obchodního týmu Ergotepu možnost navštívit prostory firmy CERVA, kde se dozvěděli podrobnosti o všech produktech této značky, proč je symbolem bezpečnosti a pohodlí při práci a jak se zaměřuje na používání osobních ochranných pracovních prostředků – pracovní oděvy, obuv, rukavice, volnočasové oblečení a mnoho dalšího. V rámci návštěvy byla také možnost navštívit showroom a vyzkoušet si produkty této značky.

Následně se karty obrátily a zástupci týmu CERVA zavítali do Ergotepu v Proseči. Zde si mohli projít všechny prostory našeho komplexu a zjistit, jak celá firma funguje a v čem je specifická.

V rámci návštěvy došlo také ke školení obchodního týmu CERVA na téma Náhradní plnění, během kterého se také projednávaly budoucí možnosti obchodní spolupráce. Následoval teambuilding firmy CERVA, kdy obchodníci společnosti využili příjemných prostor chalupy Sokolík. Všechen společný čas se nesl v přátelském duchu, a proto věříme, že nás čeká zajímavá společná budoucnost.

Text: Martin Alt

CERVA01
CERVA02
CERVA03
CERVA04
CERVA05
CERVA06

Kam dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

Tým nominovaných zaměstnanců z Ergotepu, ve složení abecedně Dočekal Michal, Křivka Jiří, Pešková Hana, Spilka Lukáš, uspěl v silné konkurenci. Titul Zaměstnanec roku 2021 si odvezla Pešková Hana.

Číst dál

Návštěva z Francie

Návštěva z Francie

Pozvání na setkání, které probíhalo ve dnech 22. – 24. března 2022 v prosečském Ergotepu, přijal ředitel Renaud Chenon z ISA Groupe v Aubigny-sur-Nère, Région Val de Loire, France.

 

 

Číst dál

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

Projekt ZVERIMEX a JÁ je službou pro chovatele, B2B obchodní partnery, maloobchod a e-shop, kde prodáváme kvalitní sortiment a služby pro členy ČSCH a veřejnost. Široká nabídka umožní pohodlně nakoupit nejen jednotlivým zákazníkům všech věkových kategorií, ale také farmám, podnikatelům a firmám.

Číst dál