Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nové číslo Ergonovin roku 2021

Březen přináší první letošní číslo firemních novin, které se vracejí se zajímavými informacemi nejen pro zaměstnance.

Od začátku roku 2021 se toho ve firmě děje mnoho. V prvním letošním vydání Ergonovin se dočtete o zásadních změnách, které představí generální ředitel, podíváme se na to, jak se podílíme na vzniku e-shopu s udržitelnými dárky. Přečteme si příběh o tom, kdy i SMSka může pomoci. Zjistíme, jakého pojízdného parťáka jsme vystřídali, jak to vypadá s rekonstrukcí vrátnice, jak se vzděláváme on-line i jaké jsou úspěchy projektu Do praxe bez bariér a mnoho dalšího.

Přejeme příjemné čtení a těšíme se příště.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Je zde nové vydání firemních novin

Je zde nové vydání firemních novin

Ergonoviny přichází s novým číslem a i tentokrát se věnují zajímavým tématům nejen v naší společnosti.

Číst dál

Výroční zpráva za rok 2020

Výroční zpráva za rok 2020

Obecně prospěšná společnost Ergotep CSR Institut vydala výroční zprávu za rok 2020, v níž shrnuje všechny realizované aktivity v roce 2020.

Číst dál

Realizace e-shopu Nakup na Dobro může začít

Realizace e-shopu Nakup na Dobro může začít

Na zelený čtvrtek se zazelenalo. Asociaci společenské odpovědnosti se podařilo naplnit cílovou částku 500 000 v kampani na Hithit k realizaci e-shopu s udržitelnými dárky Nakup na Dobro.

Číst dál

Další číslo Ergonovin se hlásí o slovo

Další číslo Ergonovin se hlásí o slovo

Duben je v plném proudu a my máme radost, že vám můžeme přinést nové číslo našich firemních novin. Co se u nás dělo tentokrát?

Číst dál