Produkty pro vozíčkáře - Raeda

Jsme česká značka Raeda® a specializujeme se na doplňky a výrobky nejen pro vozíčkáře. Spolupracujeme s předními českými dodavateli a významnými společenskými partnery. Máme pod palcem samotný design produktu i jeho ruční výrobu a prodej. V naší nabídce aktuálně najdete kožené brašny Citybag, textilní brašny Sportbag, nožní pás a mnohem více. Udělejte si radost a vyberte si z našeho sortimentu výrobků ten Váš, protože na detailu záleží…

Inspirujte se na www.raeda.cz.

 

raeda02

raeda03

Kam dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

Tým nominovaných zaměstnanců z Ergotepu, ve složení abecedně Dočekal Michal, Křivka Jiří, Pešková Hana, Spilka Lukáš, uspěl v silné konkurenci. Titul Zaměstnanec roku 2021 si odvezla Pešková Hana.

Číst dál

Návštěva z Francie

Návštěva z Francie

Pozvání na setkání, které probíhalo ve dnech 22. – 24. března 2022 v prosečském Ergotepu, přijal ředitel Renaud Chenon z ISA Groupe v Aubigny-sur-Nère, Région Val de Loire, France.

 

 

Číst dál

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

Projekt ZVERIMEX a JÁ je službou pro chovatele, B2B obchodní partnery, maloobchod a e-shop, kde prodáváme kvalitní sortiment a služby pro členy ČSCH a veřejnost. Široká nabídka umožní pohodlně nakoupit nejen jednotlivým zákazníkům všech věkových kategorií, ale také farmám, podnikatelům a firmám.

Číst dál