Projekty

Naším cílem je realizovat projekty dlouhodobé, rozsáhlé a jsme schopni dodat projekt jako celek na klíč. Realizace projektů probíhá v koncepci s našimi obchodními partnery a koresponduje s naší snahou o trvalý rozvoj firmy. 

Ergotep pro žáky i pedagogy

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a státního rozpočtu ČR.

Vzdělávací centrum Ergoeduka

Ergoeduka je projektem sociální firmy Ergotep, družstva invalidů. V rámci společenské odpovědnosti pomáhá Ergotep vzdělávat, vytvářet místa pro zdravotně znevýhodněné a udávat moderní směr sociálnímu podnikání.

Motivační bodová soutěž

Bodová soutěž je marketingový nástroj Poštovní spořitelny motivující zaměstnance České pošty směrem k prodeji produktů. Zaměstnanci získávají body za prodané produkty z nabídky Poštovní spořitelny, ty pak mohou směnit za dárky uvedené v elektronickém katalogu na www.bodovka.eu.

Věrnostní program PSB

Věrnostní program Poštovní spořitelny, který je určen klientům PSB. Ergotep odpovídá za veškerou distribuci, logistiku a archivaci dat v rámci tohoto programu.

Elektronický obchod Čtyřlístek

Webový obchodní projekt je umístěn na doméně www.ctyrlistek.eu. Je určen pro klienty přistupující do systému z internetové sítě.

Elektronický obchod Tescoma

Projekt značkového elektronického obchodu společnosti Tescoma, s. r. o. zajišťuje realizaci komplexní obchodní a logistické části celého procesu elektronického nakupování v e-shopu na doméně www.tescoma.cz.

Vědomostní soutěž PaySecCup

Webová vědomostní soutěž PaySecCup pro žáky základních a středních škol, zaměřená na problematiku bezpečného pohybu na internetu, kterou firma zajišťuje kompletně po stránce organizační i technologické.

Obchodní projekt Klasa-VD

Obchodní kanál, který umožňuje českým výrobním družstvům oslovit přímo svého cílového klienta a nabídnout mu tradiční český výrobek. Zásilkový obchod Klasa VD spojuje klasický zásilkový katalog a internetový obchod. V tomto prostoru má zákazník možnost nakupovat jednoduše a z jednoho místa od 39 českých výrobců.

Tescoma Polsko

První elektronický obchod, se kterým ERGOTEP vstoupil na zahraniční trh. Značkové zboží společnosti Tescoma, s. r. o. je z vlastního skladu v ERGOTEPU nabízeno polským zákazníkům pomocí elektronického obchodu www.tescomapolska.pl a doručováno smluvním přepravcem do Polska.

Portál práce postižených

Ve spolupráci s Nadačním fondem pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením realizoval Ergotep portál www.pracepostizenych.cz.

E-shop Vileda

Projekt značkového elektronického obchodu Vileda nejznámějšího výrobce úklidových prostředků v Čechách, zajišťuje komplexní obchodní, logistickou a distribuční část celého procesu elektronického obchodu na doméně www.viledacz.cz

E-shop Dřevovýroba Otradov

Webová prezentace chráněné dílny DŘEVOVÝROBA OTRADOV, s. r. o. spojená s elektronickým obchodem jejich výrobků, vznikla za přispění ERGOTEPU, který projekt dále zajišťuje logisticky a distribučně. Objednávky eshopu na doméně www.drevovyroba-otradov.cz.